Silniční cyklistika je jedna z nejstarších druhů cyklistiky. V nabídce silničních kol KROSS je mnoho modelů, která splní očekávání i těch nejnáročnějších cyklistů.

Naše kola se vyznačují pohodlnou konstrukcí, širokým převodovým poměrem a některé modely jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Tenké pneumatiky v kombinaci s dobrou geometrií zajišťují stabilitu a pohodlí. Víme, co je důležité pro fanoušky dlouhých tras, proto mají naše silniční kola KROSS nízkou hmotnost a propracovanou aerodynamiku.

Před koupením silničního kola je třeba věnovat pozornost nejen karbonovému rámu, ale také nejdůležitějším komponentům, jako je rám, řidítka, kola.

Pokud vám typická silnička nestačí a rádi byste jezdili po silnici v zimě nebo po štěrkových cestách, naše GRAVEL kolo bude perfektním řešením. GRAVEL kategorie zažívá v posledních letech obrovský úspěch především díky svě všestrannosti použití. GRAVEL kolo je možné použít pro svižnou jízdu na asfaltovém povrchu, ale zároveň i lehkém až středním terénu lesních a polních cest. Je to ideální kolo pro celoroční použití.

Vyšší modely silničních kol Kross VENTO jsou sportovně-závodní kola, která vynikají karbonovým rámem Kross. Tato kola mají také karbonovou vidlici i karbonová kola. Toto řešení přináší jezdci absolutní odezvu na šlapání, výrazně sniřují váhu a sílu pro dosažení vysokých výkonů.

Žádná položka