Cyklistických výletů se často účastní děti. Proto jsme s ohledem na nejmladší vytvořili řadu jízdních kol pro děti a mládež. Úpravou geometrie rámu na růst dětí jsme získali technologicky pokročilá kola.
V nabídce pro chlapce a dívky nabízí KROSS MTB Junior kola vybavená jednopřevodníkovým pohonem (jedno ozubené kolo u šlapacího středu), což významně usnadňuje ovládání řazení a zároveň snižuje hmotnost kola. Kola pro mládež představují nejen horská kola, ale také silniční, turistická, trekkingová a snížená kola pro dívky. Jízdní kola pro děti a mládež se  vyrábějí stejně jako kola pro dospělé a neliší se ve kvalitě použitých komponentů, o čemž svědčí použití hydraulických kotoučových brzd nebo odpružených vidlic.

Pro děti, které teprve začínají dobrodružství s kolem, jsme vytvořili sérii dětských kol. K dispozici jsou i kola s balančními kolečky a odrážedla. Dobře víme, že výběrem prvního dětského kola vytváříme u dítěte správné návyky a měli bychom mu poskytnout co největší pohodlí při jízdě. Dětská kola jako dárek k narozeninám nebo jiným příležitostem se často stávají památkou po celá léta a dědí se z generace na generaci.

Žádná položka