RONDO RUUT

Řada Ruut se zrodila z potřeby mít OPRAVDU všestranné kolo, čistý GRAVEL, tak jak ho všichni znáte. Takové, který by bylo dostatečně pohodlné na bikepacking, ale zároveň aby si zachovalo jasně sportovní charakter. V Rondu jsme všichni soutěživí – jezdíme rychle, závodíme – ale nepotřebujeme kolo pro Mistrovství světa v cyklokrosu. Co chceme od kola s beranama, je umět jet dlouho a jet rychle, zejména na nerovných cestách. Po více než dvou letech vývoje jsme tedy přišli s produktem, který je podle nás dokonalým řešením pro skutečné jezdce.

RONDO RATT

Řada RATT pozvedá standard všestranných kol na novou úroveň tím, že kombinuje rychlost klasického silničního kola s charakterem gravelových kol pro poskytnutí naprosté svobody při jízdě. Jak to děláme? Široké pláště 650B jsme vykompenzovali propracovaným karbonovým rámem, abychom zajistili výjimečnou trakci bez kompromisů v oblasti obratnosti a komfortu. Je rychlé, všestranné a pohotové – perfektní partner pro kohokoli, kdo chce sportovní a zároveň nespoutanou jízdu v různých terénech.

RONDO MYLC

Řada MYLC definuje nové možnosti jízdy na gravelovém kole. Nové přírůstky do rodiny RONDO se chovají exponenciálně lépe v náročných a drsných sjezdech, jelikož si kouzlo této disciplíny vzaly od horských kol namísto od jejich silničních protějšků. Výsledkem kompletního přepracování geometrie rámu je neomezená možnost objevování v kombinaci s maximální stabilitou, komfortem a jistotou. Zásadní věc pro gravelduro je vylepšená geometrie EGG (Enhanced Gravel Geometry) s výrazně delším dosahem a volnějším úhlem hlavové trubky, která zajišťuje prodloužení předního středu. Velkorysé pokrytí plášťů až do šířky 700c x 47 mm, kratší sedlová trubka s možností teleskopické verze a nižší výška rámu umožňují ještě stabilnější jízdu a ovládání kola. Čím dále se nacházíte od hladkých asfaltových nebo vyjetých cest, tím více zábavy si užijete.